bcs_logo

Služby

Naše skúsenosti môžete zúročiť od prvého momentu Vášho podnikania a vystríhať sa tým možných chýb. Zárukou toho je dlhoročné úspešné pôsobenie členov nášho združenia v jednotlivých segmentoch podnikateľského prostredia.

Zabezpečujeme všetky neproduktívne činnosti, s ktorými môže byť Vaše podnikanie zaťažené od prvotného prieskumu trhu, cez založenie a fungovanie podnikania až po jeho prípadnú likvidáciu.
img

Administratívne služby

Relatívne veľké administratívne zaťaženie spojené s podnikateľskými aktivitami je jedným z faktorov, ktoré odrádza podnikateľov od ich ďalšieho rozvoja, zapríčiňuje stagnáciu a v konečnom dôsledku môže viesť až k zániku ich podnikania. Ponúkame Vám naše služby šité na mieru za účelom odbremeniť Vás v maximálnej možnej miere od „zbytočného papierovania“, aby ste sa namiesto času stráveného na úradoch mohli sústrediť výlučne na predmet Vášho podnikania, bez toho aby ste boli nútený hľadať vhodných zamestnancov za týmto účelom.

Účtovníctvo

Ponuka na trhu subjektov zabezpečujúcich účtovníctvo je skutočne široká. Z tohto dôvodu nie je jednoduché rozhodnúť sa pre tú správnu osobu alebo spoločnosť, ktorej zveríte svoje účtovníctvo. My Vám zabezpečíme optimálny pomer cena - kvalita. Uvedomujeme si existenciu konkurencie vo forme menších účtovníkov, ktorých cena je možno výhodnejšia, ale často pracujú bez daňových dokladov, bez poistenia, tým pádom bez zodpovednosti a v prípade, že sa vyskytne problém, ostane riešenie problému na Vás. Na druhej strane je naša cena výhodnejšia v porovnaní s veľkými spoločnosťami pri zachovaní porovnateľných podmienok.

Financovanie

Máte dobrý podnikateľský nápad, ale chýbajú Vám finančné zdroje na jeho realizáciu? Alebo už podnikáte a chceli by ste investovať do inovácií, prípadne rozšíriť Vaše pole pôsobnosti? My Vám poradíme, vypracujeme vhodný model financovania pre Vaše potreby, pomôžeme Vám zorientovať sa v aktuálnych ponukách úverov a leasingov na trhu alebo nájdeme investora pre Váš podnik. Taktiež Vám odporučíme vhodnú formu zaistenia Vášho firemného, či súkromného majetku pre prípady škodových a iných udalostí.

Grafické práce, zvuk a hudba, video

Našim klientov zabezpečujeme výrobu grafických a audiovizuálnych propagačných materiálov na vysokej úrovni. Na základe Vašich požiadaviek vám vytvoríme pútavý leták, katalóg, firemné logo alebo spracujeme portfólio produktov - či už v tlačovej alebo digitálnej forme. Pre zvukovú alebo filmovú prezentáciu vám zrealizujeme výrobu originálnych zvukových či filmových podkladov, efektov alebo mixovanej hudby.

Webdesign, výpočtová a kancelárska technika

Navrhneme a vyrobíme Vám zaujímavú a pútavu webovú stránku alebo e-shop presne podľa Vašich požiadaviek. Postaráme sa o plynulý a bezproblémový chod počítačovej techniky vo Vašej kancelárii alebo prevádzke a zabezpečíme predaj a servis zariadení. V prípade požiadavky na obnovu zastaralých zariadení vykonáme systémový audit a navrheme najlepšie riešenie.

NAŠI KLIENTI
 
 
ref
 
 
crk
 
 
chlpaci
 
 
barbo
 
 
hoffer
 
 
ia
 
 
hibou
Horúca linka: +421 907 361 372 hotline
Copyright © 2013 CBS skype  skype  facebook